YouTube Vanced – Reklamsız YouTube Kullanmak

Reklamsız Youtube - Ücretsiz Youtube
Malum reklamlardan ve istediğimiz içeriği seçemediğimizden dolayı televizyondan YouTube’a kaçtık. Ben bunu yaptığımda yıl 2005-2006’ydı!!! Youtube 2020 yılı itibariyle işin gerçekten bokunu çıkararak free kullanıcıları abartıcı derecede kasmaya başladı. Reklamları abartarak Premium üyeliğe geçişi zorluyor. Önce reklamlar ikiye çıktı, 13 Mayıs 2020 itibariyle reklam atlama kalktı. İnat değil mi? İnadına vanced.  

Youtube özetle diyor ki sike sike Premium alacaksınız.

Ben de youtube’a diyorum ki Premium almayacağım!!! Seni takmıyorum alternatiflere yöneliyorum.

Ayrıca kontrolsüz para kazanma hırsının buralara varacağı belliydi. Her proje her şirketin duraklama ve gerileme dönemine girdiğinin bazı işaretleri vardır. Sanki youtube için bu oluyor… Sadece bir tahmin…

Teknolojide hiçbir zaman çareler tükenmez arkadaşlar. Bu yazımda Premium kullanıcısı olmadan Youtube reklamlarından kurtulmanızı ve Premium özelliklere erişmenizi sağlamak için YouTube Vanced uygulamasından bahsedeceğim. Bu önerim sayesinde reklamsız youtube kullanacaksınız!

YouTube Vanced Özellikleri

YouTube Vanced – Youtube reklamsız apk, Android topluluğunda çok popüler olan YouTube’un modifiye edilmiş bir sürümüdür. Google’ın resmi YouTube uygulamasında asla bulamayacağınız bir dizi özellik ekler. Yerleşik reklam engelleme, YouTube Premium olmadan arka plan oynatma, siyah / koyu temalar ve çok daha fazlası gibi şeyler…

Yerleşik reklamlar, çevrimiçi yayınları ve içerik oluşturucuları desteklemenin önemli bir parçasıdır, ancak anlaşılır bir şekilde birçok kişi bunları YouTube’da görmemeyi tercih etmektedir. Vanced, reklam engelleme için yerleşik denetimlere sahiptir. Tam olarak istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için ayarları değiştirebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde videoları arka planda oynatabiliyorsunuz.  Siyah tema seçebiliyorsunuz. Daha kaliteli izleme imkanınız var. Seçenekleri kurcalarsanız birçok işe yarar şey olduğu göreceksiniz.

YouTube Vanced Kurulumu

Vanced’i indirip kurmak çok ciddi söylüyorum premium olmaktan daha basit. Kredi kartı girmek daha zor…

# YouTube Vanced sitesine girin. vanced.app dışında uygulama indirmeyin!

# Resimde gösterdiğim yerlere tıklayarak Vanced ve MicroG uygulamasını telefonunuza indirin.

# Öncelikle dosya yöneticisine girip MicroG’yi üzerine tıklayarak ve gerekli izinleri vererek yükleme yapın. Bu uygulama youtube’da oturum açmak ve kendi hesabınıza giriş yapmak için kullanılıyor. Yardımcı bir program… Oturum açmayacağım diyorsanız yüklemenize gerek yok.

# Vanced uygulamasını kurabilmek için apk yükleyicisine ihtiyacınız var. Play store üzerinden Split APKs Installer (SAI)  uygulamasını yükleyin.

# Split APKs Installer (SAI) uygulamasını açın. Vanced’i bularak apk’nin yüklenmesini sağlayın!

Hepsi bu kadar!

Ayarları kurcalamayı unutmayın. Hatta kurcalamasanız bile uygulama bunu yapalım mı diye uyarı verip sizin için ayarları mükemmel hale getirecektir. Rahatınıza bakın.

Mutlaka Okumalısın

Plütokrasi Nedir? - Plütokrasi yönetimi nedir? - Plütokrasi ile yönetilen ülkeler …

Plütokrasi

Eric Hoffer – Kesin İnançlılar kitabını okurken “Plütokrasi” kelimesi karşıma çıktı. Basit anlamda plütokrasi nedir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir