Ana Sayfa / WordPress / WordPress Yönetici Panelindeki Altbilgi Nasıl Değiştirilir?

WordPress Yönetici Panelindeki Altbilgi Nasıl Değiştirilir?

WordPress - WordPress Altbilgi Kaldırma

WordPress admin paneline siteyi yönettiğiniz wp-admin kısmına girdiğiniz zaman hemen en altta “WordPress ile oluşturduğunuz için teşekkürler.” diye bir uyarısı yazıyı çıkar. Sizlerde benim gibi bunun görünmesini istemiyorsanız aşağıdaki kod işinizi görecektir.
WordPress ile oluşturduğunuz için teşekkürler.

functions.php dosyasına daha önce kod eklemediyseniz “Functions.php Dosyasına Nasıl Kod Eklenir?” adlı yazıma bakabilirsiniz.

function remove_footer_admin () {

echo 'Kullanılan Altyapı: <a href="http://www.wordpress.org" target="_blank">WordPress</a> | Benim Sitem: <a href="https://candirgen.com" target="_blank">Can Dirgen</a></p>';

}

add_filter('admin_footer_text', 'remove_footer_admin');

Eklemek istediğiniz metni ve bağlantıları kişiselleştirebilirsiniz. Yazmak istediğiniz ve linkleme işlemleri keyfinize kalmış bir şey.

Hepsi bu kadar! Umarım WordPress yönetici panelindeki altbilgiyi nasıl kaldıracağınızı öğrenmeniz konusunda faydalı bir yazı olmuştur.

Mutlaka Okumalısın

WordPress - WordPress Geliştiricisi Nasıl Olunur - WordPress Geliştiricisi Olmak

WordPress Geliştiricisi Olmak İçin Kılavuz

Çoğu meslekte olduğu gibi en iyisi olmak özellikle de WordPress geliştiricisi olmak kolay bir şey …

2 Yorum Var

  1. WordPress yönetim panelindeki alt yazıyı kaldırmak, ticari bir internet sitesi yaptığımızda lazım oluyor. Herkes WordPress’in kalitesini bilmiyor. Orada panelde bağlantıyı görüp tıklıyor sonra da “bana ücretsiz site kurmuşsunuz” diyebiliyor. Güzel ve faydalı bir yazı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir