Windows 11’in Yeni Not Defteri

Windows 11'in Yeni Not Defteri
Not Defteri Windows’ta temel bir uygulamadır. Windows 11’in piyasaya sürülmesiyle ne yazık ki ihmal edildi ancak Microsoft, Windows 11 görünümüne, bazı yeni özelliklere ve karanlık bir moda uyacak şekilde güncelledi.

“Hepinize topluluğun beğeneceğini düşündüğümüz bir dizi değişikliği içeren yeniden tasarlanmış Windows 11 Not Defteri‘ni tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz! İlk olarak Windows 11’in yeni görsel tasarımıyla uyumlu, yuvarlatılmış köşeler, Mika ve daha fazlası dahil olmak üzere tamamen güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü göreceksiniz” dedi Microsoft bir blog gönderisinde.

Karanlık moddan başlayarak Microsoft, sisteminizin tema tercihleriyle çalıştığını ve bu nedenle işletim sisteminin geri kalanıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlayacağını söylüyor. Yeni ayarlar sayfasından aydınlık ve karanlık mod arasında kendiniz de geçiş yapabilirsiniz.

Yeni Not Defteri uygulaması ayrıca yükseltilmiş bir bul ve değiştir özelliğine sahiptir. Ayrıca bir hata yaparsanız zamanda geriye gitmenize izin verecek çok seviyeli bir geri alma seçeneğine sahiptir.

Sonuç olarak Not Defteri için mükemmel bir güncelleme gibi görünüyor. Yazmanın temel işlevi, karanlık mod, Windows 11’in görsel stili ve bul ve değiştir güncellemesi değişmeden kalırken Microsoft uygulamayı ayarlayarak ve 2021 standartlarına getirerek iyi bir iş çıkardı.

Şu anda yeni Not Defteri uygulaması Windows Insider’lara sunuluyor ve Microsoft tüm hataları ve sorunları giderdiğinde Windows’un son sürümüne geçecek.

Mutlaka Okumalısın

Huawei - Matebook - Dokunmatik Ekran

Huawei Matebook Dokunmatik Ekranı Etkinleştirme

Huawei matebook cihazınızı aldınız. Her şey on numara. Ama huawei matebook dokunmatik ekran çalışmıyor. İlk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir