Türkiye’nin En Kapsamlı Google Adsense Eğitimi

Google Adsense Eğitimi - Adsense

Bu yazımda eğitmen ve r10.net moderatörü Erhan Tunçer tarafından hazırlanan Google Adsense Eğitimi hakkında bilgiler aktaracağım.

Hadi başlayalım.

Kendisini kişisel olarak tanımıyorum. Sadece r10.net webmaster forumundan biliyorum. 2005 yılından beri aktif olunca ister istemez göz aşinalığı ve diyalog oluyor.
Erhan Tunçer hocamıza Instagram üzerinden ulaşmak için tıklayın

Türkiye’de webmaster dünyasında yıllardır bir gariplik var. Kişi az biraz para kazanıyorsa kendisinde var olan bilgiyi parayla dahi kimseye anlatmıyor. İnanılmaz bir bilgi saklama hakim. Erhan hocam bu tabuyu yıkarak para kazanamayan ya da yeterli seviyeye gelemeyen Türk webmasterlara eğitimler hazırlıyor. Özellikle Türkiye’nin en kapsamlı Google adsense eğitimi olduğunun altını çizeyim. Bu kadar bilgi saklanan bir alanda bin liralık cüzi bir miktara 15 yıllık bilgi birikimini aktarıyor.

Gereksiz eğitimlere on binlerce lira dökeceğinize, hayal satan şarlatanların peşine takılacağınıza bu eğitim sayesinde gayet güzel adsense eğitimi alacaksınız. Eksiklerinizi görüp güzel gelirler elde edeceksiniz. Sizce denemeye değmez mi?

Eğitimi satın aldıktan sonra ilk olarak yasal uyarı alıyorsunuz. Bu eğitimi indirmek, paylaşmak kesinlikle yasak.

İlk eğitimde 12 dakikalık temel WordPress kullanımı hakkında bilgiler yer alıyor. Zaten Erhan hocamız WordPress konusunda bilginiz varsa bu eğitimi direkt olarak es geçin diyor. İlk videonun sıfırdan gelecek arkadaşlara alıştırma videosu olduğunu düşünüyorum.

Ardından adsense sektöründe dönen parayla ilgili 8 dakikalık bir eğitim var. Örnek verdiği siteyi daha önce hiç görmedim. O kadar webmasterız, site yaparız diye hava basarız şu siteden bile habersiziz. Kimse bilgi paylaşmayınca bu siteyi keşfetmek o kadar kolay değil.

Ardından haber siteleri adında 31 dakikalık dev bir eğitim var. Haber sitesi açmamış ama genel blog açmış birisi olarak konu anlamında zaman zaman tıkanırdım. Erhan hocamın verdiği bilgileri o zaman bilseydim sitemi kapatmaz devasa hitler alabilirdim. Bize haberden haber çıkarmayı, neye odaklanmamız gerektiğini öğretiyor. Çok kıymetli bilgiler var.

Üstün körü izleyip geçmeyin. Not alarak ilerleyin. Notlara ilerde döneceğiniz için yavaş yavaş gitmek daha mantıklı.

Niche başlıklı eğitim 20 dakikalık. Spesifik konu- hedef odaklı kelime seçimi ile ilgili teorik ve pratik bilgiler yer alıyor. Burada verilen bilgiler o kadar değerli ve o kadar önemli ki. Bu bölümdeki her bilgi kırıntısını aklınıza yazmanız gerekiyor.

Bilgi sitesi açanların-açacakların dikkat etmesi konusunda eğitim var. Long tail seo kısmını bildiğim için çok üstün körü izledim. Fakat bilmeyenlere yönelik çok net ve güzel anlatım var. Genel olarak kazanç teknikleri bölümüne bayıldım.

Erhan hocamız gerçek hayattan örnekler vererek teorik-pratik hepsini bizler için birleştiriyor.

Eklentiler, Reklam Yerleşimi, Teknik Bilgiler, Spam Teknikler aklınıza gelip gelecek tüm her şey a’dan z’ye eğitimde yer alıyor. Vakit geçirmeden bu eğitimden faydalanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Buraya tıklayarak kendinizde eğitimi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca r10.net üzerinden satın almak ve iletişime geçmek için aşağıdaki link işinizi görecektir.
İnternetten Para Kazanamadığınızı Biliyoruz & Geleceğe Webmaster Yetiştiriyoruz – Webmasterakademi.com.tr Adsense Eğitimini Hemen İnceleyin

Mutlaka Okumalısın

google page speed insights nedir

Google PageSpeed Insights Nedir? Mükemmel PageSpeed Puanı Nasıl Elde Edilir?

Bu yazımda Google PageSpeed Insights ile ilgili bilgiler ve mükemmel PageSpeed ​​puanı elde etme hakkında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir