Ana Sayfa / Tanıtımlar / Size Özel Kurumsal Web Site Tasarımı

Size Özel Kurumsal Web Site Tasarımı

Londra, İstanbul ve Barcelona’daki ofislerinde dünyanın birçok noktasında bulunan müşterilerine basılı ya da dijital tasarım hizmeti sunan Magnetic İstanbul; artırılmış gerçeklik, grafik tasarım, web site tasarımı, logo tasarımı ve tasarım ve iletişim danışmanlığı konularında uzman ekibiyle markanızın tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Markanızın ve kurumsal kimliğinizin yüzü olarak kabul edilen web siteniz, Magnetic İstanbul’un yenilikçi, işlevsel ve estetik detayları sayesinde hem mükemmel bir görsellik sunuyor hem de en iyi kullanıcı deneyimi vadediyor.

Web tasarım ajansı olarak markanızın kuruluş amacını, hikayesini, pazarı, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi detaylı olarak analiz eden Magnetic İstanbul, sizin için en iyi stratejiyi oluşturuyor ve bu stratejiyi en iyi yansıtan kurumsal web sitesi tasarımı için çalışmaya başlıyor. Size özel ve marka kimliğiniz ile uyumlu web sitenizin tasarımında müşterilerinizin kullanıcı deneyimleri göz önünde bulunduruluyor.

Magnetic İstanbul

Dikkat Çekici ve Akılda Kalıcı Görseller

Web tasarım ajansı İstanbul seçenekleri arasında farklı ve dinamik bakış açısı ile öne çıkan Magnetic İstanbul, markanız için görsel olarak ilginç ve dikkat çekici tasarımlar oluşturuyor. En iyi web sitesinin kusursuz bir kullanıcı deneyiminden geçtiği bilinci ile çalışan Magnetic İstanbul, tasarımlarına, hedef kitlenizi analiz ederek ve kullanıcı deneyimlerini çözümleyerek başlıyor. Çözümleme aşamasında her bilgi dikkatlice değerlendiriliyor ve tasarım için bir veri olarak göz önüne alınıyor.

Magnetic İstanbul, her aşamada şirketinizle işbirliği içinde çalışarak, sizden gelen geri bildirimleri titizlikle inceliyor ve marka kimliğiniz için en iyi sonuca ulaşıyor. Böylece şirketinizin ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt veren, kullanıcı dostu ve markanızın yüzü olan web sitesi tasarımı yaratılıyor.

Magnetic İstanbul

Magnetic İstanbul ile Her Platformda Mükemmel Tasarımlar

Magnetic İstanbul, kurumsal web sitenizin tek başına kusursuz görünmesi ile yetinmiyor. Kusursuz görüntünün, sadece masaüstü bilgisayarlarda değil her platformda uyumlu bir sunum sergilemesini önemsiyor. Bu nedenle Magnetic İstanbul, tasarladığı tüm web sitelerinin hem stratejik olarak etkili ve estetik açıdan çekici olmasını hem de masaüstü bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi  farklı ortamlarda kusursuzluğunu korumasını hedefliyor. Böylece markanızı en iyi şekilde yansıtan kurumsal web siteniz her platformda aynı performans ve görsellikle hedef kitlenize ulaşıyor.

Magnetic İstanbul

Dilerseniz Magnetic İstanbul’un uzman ve konusunda deneyimli ekibi, sizin için web sitenizi yönetebiliyor ya da güncelleyebiliyor. Bu sürece kendiniz devam etmek istiyorsanız Magnetic İstanbul size kolaylıkla kullanabileceğiniz bir arka plan teslim ediyor. Magnetic İstanbul, web tasarım yapan firmalar arasında yaratıcı dünyası ile öne çıkıyor. Siz de bu dünyanın değerli bir parçası olabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın

Tonguç

Eğitim Sürecinize Destek Olacak 5. ve 6. Sınıf Soru Bankaları

Yeni derslerin müfredata girmesiyle birlikte, 5. ve 6. sınıf konularına çalışırken ekstra çaba sarf etmeniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir