Ana Sayfa / Tanıtımlar / LGS Canınızı Sıkmasın

LGS Canınızı Sıkmasın

Tonguç

Her öğrenci, sınav yaklaşmaya başladıkça sıkılmaya ve telaşlanmaya başlar. Bu herkesin içerisinden geçtiği bir süreç olarak senelerdir hayatımıza yer edinmiştir. Ders çalışmaya tetiklemesi olumlu sonuçlar almanızı sağlarken; aşırı derece tepki gösterilmesi ise bilinen konuları dahi hatırlayamamaya ve soruların çözümlerini yanlış yapmaya sebep olmaktadır.
Tonguç - Matematik

LGS matematik konuları hayatınızda şu an en çok zorlandığınız şey olsa da sakinliğinizi koruduğunuz ve kendinize güvendiğiniz müddetçe kolaylıkla baş edebileceğin konular dizisi olduğunu göreceksiniz. Son tekrarları yapmaya başladığınız anda, aklınızdaki tüm bilgiler birbiri ile karışabilir. Çalışma düzeni sabit tutmak için Tonguç Mağaza LGS Matematik Son Tekrar kitabı ile bilgilerinizi son bir kez kafanızda toplayabilir ve her şeyi teker teker yerine oturtabilirsiniz.

Tonguç Türkçe

Önce Okuduğunuzu Anlayın

Hayatımızın her noktasında matematik yer almaktadır. Attığımız adımda bile matematiğin kuralları vardır. Fakat bir şeyleri tam anlamı ile yapmak için tam olarak da anlamak gerekmektedir. Tam anlamak da Türkçe bilgisinden geçmektedir. Dili doğru kullanmak ve kelimelerin anlamlarına hakim olmak okuduğunuzu anlamadaki en büyük etkendir. LGS Türkçe konuları da yoğunlukla Dil Bilgisi üzerine geliştiği için okuduğunu anlama ve düşünme konusunda sizi geliştirmektedir. Sınavdan kötü sonuç alacak olsanız bile bir yazıyı, bir insanı anlamayı kazanmış olacaksınız. Bunun da hayattaki en zor olaylardan biri olduğunu iletişim kurmanız gereken insan sayısı fazlalaştığında daha net anlayacaksınız. LGS Türkçe de işte çözdüğünüz testlerden çok daha fazlası. Son tekrarları yapıp bilgi haznenizi doldurduktan sonra unutmamanız gereken bilgilerin yer aldığı hayattaki en büyük kazancınız.

Tonguç Fen Bilimleri

Peki ya Hayat, Doğa, İnsan Yaşamı?

LGS fen konuları size dünyada yapı taşı olan en küçük birimden tahmin edemeyeceğiniz büyükleri göstererek sonsuz bir yola çıkarır. Fen – Matematik öğrencilerinin dikkatini daha çok çeken LGS fen konuları sınavda daha yüksek not almanızı sağlarken hayatta da bastığınız toprağın, nefes alırken sahip olduğunuz ciğerin önemini gösterir. İçinde barındırdığı birçok bilgi ve formüller bazen akıl karışıklığına neden olsa da hayatınızı şekillendirmek istediğiniz bu noktada zorluklara göğüs gererek öğrenmeniz gereken konulara sahiptir. Tonguç Mağaza LGS Fen Son Tekrar kitabı ise seneler boyunca öğrendiğiniz her şeyi tekrar hatırlamanız ve yerini sağlamlaştırmanız için MEB’e uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Türkçe, matematik ve fen son tekrar kitapları sayesinde siz de ayaklarınızı yere sağlam basarak başarılı sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Tonguç Mağaza Son Tekrar kitaplarını incelemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/375/lgs-son-tekrar-matematik

https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/376/lgs-son-tekrar-turkce

https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/374/lgs-son-tekrar-fen-bilimleri

Mutlaka Okumalısın

Tonguç

Eğitim Sürecinize Destek Olacak 5. ve 6. Sınıf Soru Bankaları

Yeni derslerin müfredata girmesiyle birlikte, 5. ve 6. sınıf konularına çalışırken ekstra çaba sarf etmeniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir