Ana Sayfa / Teknoloji / HUAWEI Band 4 İncelemesi

HUAWEI Band 4 İncelemesi

huawei band 4
Bu yazımda yeni satın aldığım HUAWEI Band 4 hakkında incelemelerime yer vereceğim.

Hadi başlayalım.

Daha üst model almayı tercih etmeyerek bu fiyat performans ürününü aldığım için gayet memnunum.

Ürünü aldınız. Kutuda ne var? Aslında böyle tahmin ettiğiniz gibi bir set yok. Küçük bir kutuda kağıt parçaları ve… Huawei Band 4. Elbette hemen bir soru sormak isteyebilirsiniz – şarj cihazı nerede?

Huawei Band 4 ile ilgili en iyi şeylerden biri diğer fitness takip cihazları gibi bir şarj kablosu veya cihazı ile gelmemesi. Bunun yerine USB bağlantısının ucunu ortaya çıkarmak için kayışlar ekrandan çıkarılıyor. Kayışları çıkardıktan sonra bandı şarj etmek için herhangi bir USB bağlantı noktasına takmanız yeterli.

Çoğu fitness bandı ve akıllı saat yalnızca bir kabloyla değil aynı zamanda aksesuarı kaybederseniz veya unutursanız şarjınızın biteceği anlamına gelen bir şarj cihazı bağlantısıyla birlikte gelir. Huawei Band 4 cihazında öyle değil.

Ürün haftalık olağanüstü pil ömrüne, renkli dokunmatik ekrana ve eksiksiz aktivite, uyku takibine sahip…

Bu tarz özellikleri aktif hale getirmek için play store tarzı mağazalardan Huawei Health uygulamasını indirip cihaz ile eşleştirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı açın ardından telefonunuzun bluetooth özelliğini aktif ederek cihazınızı eşleştirerek ayarlarına ulaşın.

İnce tasarımı gerçekten harika. Doğrudan güneş ışığında okunması zor olsa da fiyatına göre harika olan biraz pikselli 0,96 inç renkli bir ekrana sahiptir. Ekranın hemen altında ekranı uyandıran ve menüler için geri düğmesi görevi gören dokunmatik düğme bulunur.

Siyah modelini satın aldım ama diğer seçenekteki renkleri de hoş görünüyor. Kayıştaki toka gayet güzel ve cihaz cuk oturuyor.

Huawei Band 4 pil ömrü

Cihazın pil kapasitesi 91 mAh’dir. Üretici tarafından vaat edilen özelliklerden aşağıdakileri görüyoruz:

7 gün – uyku takibi, kalp atış hızı ile, bilekten etkinleştirme seçeneği olmadan

8 gün – uyku takibi, kalp atış hızı takibi ve bilek aktivasyonu olmadan

9 gün – uyku ve kalp atış hızı takibi olmadan, ayrıca aktivasyon olmadan

Testlerime göre iddia edilen rakamlar doğru… En kötü durumda bile şarjı 6 gün dayanacaktır.

Huawei Band 4’ü satın almalı mıyım?

Başta belirttiğim gibi fiyatı uygun. Fiyat-performans ürünü. Huawei Band 4 satın alabileceğiniz en ucuz fitness takip cihazlarından biridir. Adımlarınızı, uykunuzu ve kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz.. Pil ömrü de mükemmel. Bandın yerleşik bir USB çubuğu olduğu için buradaki parçasının şarj cihazına ihtiyacı yok – sevdiğim ve hoş bir tasarımı var. Bileğinizde yaşam asistanı istiyorsanız, fiyatı da uygun olsun diyorsanız gayet ideal…

Herhangi bir mesaj veya telefon görüşmesi bildirimleri, telefonumu bul, uzaktan deklanşör. Hepsi parmağınızın ucunda, bileğinizde. HUAWEI Band 4 ile verimli bir yaşam sürün.

Mutlaka Okumalısın

Gece modu - Göz Konforu - Aydınlık Mod - Sarı ve Mavi Işık

Gece modu gözleriniz için daha tehlikeli olabilir!

Akıllı telefonunuzu Gece Modunda kullanmanın gözlerinize iyi geldiğini düşünüyorsanız yanlış düşünüyor olabilirsiniz. Manchester Üniversitesindeki bilim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.