Ana Sayfa / Tanıtımlar / E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

Kendi internet sitenizi kurmak istediğinizde e-ticaret paketleri sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Elektronik ticaret alanında işlerinizi kolaylaştıracak olan bu paketler, kendi içerisinde özelliklere göre çeşitlere ayrılmıştır.Bunlar arasından size en uygun olanı tercih etmek için e-ticaret paketleri karşılaştırma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kıyaslama yaptığınızda, her bir pakette yer alan ve almayan özellikler işaretlenmektedir. Böylece ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan paketi hemen tercih edebilirsiniz. İsterseniz daha iyi seçim yapmak adına, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ücretsiz paketlerden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz deneme paketini de test edebilirsiniz. Bu paketin belli bir deneme süresi olup, bunu kullanmaya başlamak için ilk etapta kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz paketi birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Paketi 

Hazır e-ticaret paketleri içerisinde özellikle ücretsiz olan paket çok sayıda insan tarafından ilgi görmektedir. İçerisinde bin ürün sergileme, ücretsiz SSL, responsive temalar ve hazır ödeme sistemi gibi özellikler yer alan bu pakete erişim oldukça kolaydır.

Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz e-ticaret paketine kayıt yapabilmek için adınız, soyadınız, telefon numaranız, e posta adresiniz ve mağaza adınız gereklidir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra sözleşme metinlerine onay vererek mağazanızı açabilirsiniz. İşlemi tamamlayabilmek için herhangi bir ücret ödemenize ya da kredi kartı bilgisi girmenize gerek yoktur. Bu sayede katlanacağınız bir risk de olmayacaktır.

E-Ticaret Paketleri Ne İşe Yarar?

E-ticaret paketleri içerisinde çok sayıda özelliğin bir arada bulunması sayesinde sizi pek çok zahmetten kurtarır. Böylece stok takibi, üyelik, içerik yönetimi, kargolama, cari yönetimi, istatistik raporları gibi süreçlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Genellikle firmaların ortak seçimi kullanıcı dostu olan ve SEO uyumlu yapıda paketlerdir. Eğer sitenizin bütçesi daha sınırlıysa, ekonomik olan paketleri de tercih edebilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun paketlerin olması seçim yaparken size kolaylık sağlayacaktır. İsteğe bağlı olarak paketler arasında geçiş yapabilmeniz daha rahat karar vermenize yardımcı olacaktır. E-ticaret paketleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye KOBİSİ internet sitesinden ulaşabilirsiniz. https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

blank

E-Ticaret Paketi Fiyatları

E-ticaret paketi fiyatları satın alacağınız paketin içeriğine göre belirlenmektedir. Fiyatlar aylık ve yıllık abonelikler için değişiklik göstermektedir. Eğer yıllık abonelik yaparsanız belirtilen tutarlar üzerinden yüzde onbeş indirim hakkı elde edebilirsiniz. İstediğiniz zaman sistemden çıkmak istediğinizde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu gibi avantajlı özelliklere ve çok daha fazlasına ulaşmak için KOBİSİ ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibi ve kullanışlı e-ticaret paketleri ile KOBİSİ, 7/24 kesintisiz destek vermektedir.

Mutlaka Okumalısın

Marka Domain Nasıl Seçilir?

İnternet dünyasına giriş yaparken markanızın özgünlüğü ve akılda kalıcılığı önemlidir. Sonuçta kurumsal bir adım atıyorsunuz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir